AREA FOR SUCCESS

Простір для успіху.
Від дизайну до відкриття

Про нас

Команда «AREA FOR SUCCESS» - це колектив однодумців та фанатів своєї справи. За більш ніж 10 років успішної роботи ми стали поруч з найкращими світовими компаніями з виробництва торгового обладнання, офісних меблів і виставкових стендів

Головна цінність AREA FOR SUCCESS – це професіонали найвищого класу, які постійно вдосконалюють свої навички і пильно стежать за новими технологіями. Ми використовуємо в роботі інноваційні матеріали та сучасне устаткування. Кожне замовлення дуже важливе для нас. Наші клієнти завжди залишаються задоволені якістю і термінами виконання робіт.

Чому ми?

Втілюючи в життя ваші ідеї, ми створюємо новий формат послуг на ринку торгового обладнання. Компанія A4S завжди на крок попереду існуючих трендів. Наша торгова меблі і виставкові стенди забезпечують успішне функціонування торговельних площ та максимальну увагу до об’єкта виставки.

Як ми працюємо

Ми знаходимося в постійному діалозі з замовниками, щоб швидко і чітко реагувати на всі побажання. Нам вдалося максимально ефективно оптимізувати виробничі процеси. Це лягає в основу якості, чіткого дотримання термінів та прийнятної ціни.

Особливості наших послуг:

Головне, що приваблює наших клієнтів – це широкий спектр послуг. Ви можете прийти і озвучити тільки ідею. Наші фахівці наповнять ідею змістом дизайнерських рішень, проектування, виробничими циклами і будівельними роботами під ключ. В результаті кожна ідея стає новим успішним проектом.

Для нас немає маленьких або великих замовлень. Кожен замовник отримує кращі пропозиції і оптимальні рішення.

Торгове обладнання та офісні меблі

Головним напрямком діяльності AREA FOR SUCCESS є виробництво торгових та офісних меблів. Філософія компанії – надати замовнику повний спектр послуг з облаштування магазину в максимально стислі терміни за оптимальною ціною.

Як це працює?

– Власні виробничі площі з сучасним обладнанням гарантують якість і максимально швидкі терміни виготовлення продукції.

– Потужні технічні можливості та команда кваліфікованих конструкторів, інженерів і робітників забезпечують реалізацію як проектів невеликих брендових бутиків, так і великих торгових центрів.

– Ми постійно вдосконалюємо всі виробничі процеси. Оптимізуючи витрати, компанія AREA FOR SUCCESS пропонує клієнтам кращу ціну на ринку.

Виготовлення меблів може займати рекордно мінімальні терміни при певних домовленостях. Створюємо прості та складні ексклюзивні моделі під замовлення. Наші меблі для магазинів виготовляються за особливою технологією та відрізняються великим терміном експлуатації.

Виставкові стенди

Ви бажаєте якнайкраще представити Ваш товар або послуги? Ваша мета – випередити конкурентів і стати лідером на ринку? Ви використовуєте такий інструмент як виставки?

Компанія AREA FOR SUCCESS вітає Вас на нашому сайті!

Ми знаємо все про специфіку виставкового обладнання. В нашій команді геніальні дизайнери з європейською освітою, професійні інженери, висококваліфіковані робітники та монтажники.

Ми готові створити для вас унікальний виставковий стенд відповідно до найновіших світових трендів. До Ваших послуг кращі фахівці і сучасне експериментальне виробництво.

  • Ми працюємо по всій Європі та країнах СНД.
  • Сотні реалізованих проектів прикрасили кращі світові виставки.
  • Ви можете нам довірити реалізацію проекту будь-якого формату.

Розкажіть світу про Ваш продукт за допомогою виставкового стенду від AREA FOR SUCCESS.

Будівництво

Створюючи щось нове, інвестору, або просто людині, яка бере участь в такому важливому процесі, необхідно бути впевненим в стовідсотковому успішному результаті. Саме за допомогою розуміння цієї тези компанія AREA FOR SUCCESS займає перші позиції в рейтингах довіри, залишаючи позаду всіх конкурентів. Ми пропонуємо будівництво будинків, торговельних площ, магазинів на вищому професійному рівні.

 

Будуючи нові магазини, що відрізняються сучасним дизайном, наша будівельна фірма використовує тільки перевірені матеріали та сировину. Одночасно з використанням перевірених досвідом технологій ми також не забуваємо розвиватися. Використовуємо в роботі інноваційну техніку та виправдані якістю сучасні здобутки у будівництві. Завдяки цьому ми здатні виконати грандіозні проекти та будівельні роботи зі створення торгових площ в максимально стислі терміни.

Ми пропонуємо:

  • Найкраще співвідношення якості виконаної роботи та її вартості.
  • Надійних, перевірених багатьма роками співпраці, партнерів.
  • Гнучкість по відношенню до Клієнтів та партнерів. Ми слухаємо, і головне чуємо Вас!
  • Наша будівельна компанія – група кваліфікованих професіоналів, які до божевілля люблять свою справу.

Наші послуги

Компанія AREA FOR SUCCESS на рівні світових стандартів якості пропонує наступні послуги

Торгове обладнання
та офісні меблі

Дизайн та виробництво
виставкових стендів

Будівництво