AREA FOR SUCCESS

Наші роботи

Показати ще

Під час процесу роботи над замовленням, наша компанія і кожен наш співробітник в першу чергу думають через призму побажань замовника. Ми готові запропонувати розумні рішення, які закладуть міцний фундамент Вашого успіху.

Ви будете задоволені, тому що «AREA FOR SUCCESS» на рівні кращих світових компаній працює за системою «від ідеї до повного втілення».

Завдяки чітко налагодженій взаємодії команд професіоналів в різних сферах будівництва та ремонту, виконання навіть самих великих і складних проектів займає у нас максимально стислі терміни. При цьому якість результату залишається на вищому рівні.

Наші головні напрямки:

1. Торгове обладнання та офісні меблі

На власному виробництві ми створюємо якісні торгові та офісні меблі. Ви можете сміливо довірити нам найскладніші завдання. За десять років успішної роботи компанія «AREA FOR SUCCESS» завоювала довіру кращих представників рітейлу.

2. Дизайн і виробництво виставкових стендів

Дизайн, проектування, виробництво і монтаж виставкових стендів по всій території СНД і Європи. Експериментальне виробництво компанії «AREA FOR SUCCESS» дозволяє реалізувати найсміливіші і, навіть, «зухвалі» рішення дизайнерів. Сотні світових виставок прикрасили стенди, які вироблені і змонтовані нашими професіоналами.

3. Будівництво

Ми створюємо проекти різних форматів, від звичайних магазинів до найбільших торгових площ і успішно, за максимально стислі терміни втілюємо проекти в реальність. Наш 20-ти річний досвід в ремонтно-будівельній сфері допомагає за лічені тижні втілити в життя унікальні, неповторні проекти магазинів, офісів. Також виконуємо різні види ремонтних послуг, серед яких електромонтажні, оздоблювальні та будівельно-монтажні роботи.